Taruhan E-Sukan #1 Malaysia

NTC22 E-Sukan – Taruhan Esports Langsung Terbaik untuk Pemain Malaysia

Bertaruh pada pasukan e-sukan kegemaran anda — Mobile Legends, Dota 2, CS2, VALORANT dan banyak lagi. Odds kompetitif, pasaran langsung 24/7, dan pembayaran segera melalui kaedah tempatan Malaysia.

ntc22
0
Tajuk E-Sukan
0
Perlawanan Langsung Hari Ini
0%
Kadar Bayaran
RM0
Hadiah Tourney Bulanan

Pasaran Semasa

Perlawanan E-Sukan Terkini

Pasaran dikemas kini secara masa nyata. Odds boleh berubah mengikut perkembangan perlawanan.

LANGSUNG
Mobile Legends – MPL MY Season 14
Team Flash MY
VS
Todak
Team Flash 1.85
Seri 4.20
Todak 2.10
LANGSUNG
Dota 2 – ESL Southeast Asia
Bleed Esports
VS
Aurora
Bleed 2.30
Seri 5.50
Aurora 1.70
Akan Datang
VALORANT – VCT Pacific 2026
Paper Rex
VS
Team Secret
Paper Rex 1.55
Seri 6.00
T. Secret 2.65
Akan Datang
CS2 – IEM Kuala Lumpur Qualifier
NAVI
VS
FaZe Clan
NAVI 1.95
Seri 4.80
FaZe 1.98
LANGSUNG
Mobile Legends – MSC 2026
RRQ Hoshi
VS
RSG PH
RRQ 2.15
Seri 4.60
RSG PH 1.78
Akan Datang
Dota 2 – The International 2026
Team Spirit
VS
Tundra
Spirit 1.62
Seri 5.20
Tundra 2.45
LANGSUNG
Mobile Legends – MPL MY Season 14
Team Flash MY
VS
Todak
Team Flash1.85
Seri4.20
Todak2.10
LANGSUNG
Dota 2 – ESL Southeast Asia
Bleed Esports
VS
Aurora
Bleed2.30
Seri5.50
Aurora1.70
Akan Datang
VALORANT – VCT Pacific 2026
Paper Rex
VS
Team Secret
Paper Rex1.55
Seri6.00
T. Secret2.65
Akan Datang
CS2 – IEM Kuala Lumpur Qualifier
NAVI
VS
FaZe Clan
NAVI1.95
Seri4.80
FaZe1.98
ntc22

Semua Tajuk

Permainan E-Sukan di NTC22

Pilih permainan kegemaran anda dan mula bertaruh dengan odds terbaik.

HOT
Mobile Legends
MPL, MSC, M-Series
LIVE
Dota 2
TI, ESL, DPC
VALORANT
VCT Pacific, Champions
CS2
IEM, BLAST, ESL Pro
NEW
League of Legends
Worlds, LCK, LPL
PUBG Mobile
PMSL, PMGC
Free Fire
FFML, FFWS
Overwatch 2
OWL, Contenders
Rocket League
RLCS, Regional
NBA 2K
NBA2K League
FIFA / EA FC
eFIFA, Nations Cup
Hearthstone
Masters, Grandmasters

Jadual 2026

Kejohanan E-Sukan Utama

Kejohanan Permainan Tarikh Hadiah (USD) Status
MPL Malaysia Season 14 Mobile Legends Jan – Mar 2026 $200,000 Langsung
VCT Pacific 2026 VALORANT Feb – Apr 2026 $1,000,000 Langsung
IEM Dallas 2026 CS2 Mei 2026 $1,000,000 Akan Datang
MSC 2026 (Mobile Legends) Mobile Legends Jun 2026 $300,000 Akan Datang
The International 2026 Dota 2 Okt 2026 $40,000,000 Akan Datang
VALORANT Champions 2026 VALORANT Ogos 2026 $2,250,000 Akan Datang
ntc22

Panduan Ringkas

Cara Bertaruh E-Sukan di NTC22

Empat langkah mudah untuk bermula, tak perlu pengalaman taruhan sebelum ini.

1
Daftar Akaun
Isi borang pendaftaran ringkas dengan nama, e-mel, dan nombor telefon anda. Proses mengambil masa kurang dari 2 minit.
2
Buat Deposit
Tambah dana melalui Touch 'n Go eWallet, DuitNow, GrabPay, FPX atau Boost. Deposit minimum hanya RM20 sahaja.
3
Pilih Perlawanan
Layari seksyen E-Sukan, pilih permainan dan perlawanan yang anda ingin pertaruhkan, kemudian tetapkan jumlah taruhan.
4
Tarik Kemenangan
Menang? Pengeluaran diproses dalam masa 5–30 minit terus ke dompet digital atau akaun bank anda di Malaysia.

Kelebihan NTC22

Kenapa Pilih NTC22 untuk E-Sukan?

Pasaran Langsung Masa Nyata
Odds dikemas kini secara langsung semasa perlawanan berlangsung. Bertaruh pada setiap pusingan, map, atau fasa permainan.
Odds Kompetitif
NTC22 menawarkan margin yang rendah berbanding platform lain — lebih banyak nilai untuk setiap ringgit yang anda pertaruhkan.
Optimum untuk Mudah Alih
Antara muka NTC22 direka untuk skrin telefon — ikuti perlawanan dan buat taruhan sambil menonton stream dari mana sahaja.
Selamat & Berlesen
Platform NTC22 menggunakan enkripsi SSL 256-bit. Semua data peribadi dan transaksi kewangan dilindungi penuh.
Bonus Khas E-Sukan
Cashback khas untuk pemain e-sukan setiap minggu, ditambah bonus reload sempena final-final besar seperti TI dan MSC.
Sokongan Berbahasa Melayu
Pasukan sokongan kami faham e-sukan dan boleh membantu dalam bahasa Melayu 24 jam sehari, 7 hari seminggu.

Dasar Privasi NTC22

NTC22 mengambil serius privasi setiap ahli. Data yang anda berikan — termasuk maklumat peribadi dan rekod transaksi — digunakan semata-mata untuk pengesahan akaun dan pemprosesan pembayaran. Kami tidak berkongsi maklumat anda dengan mana-mana pihak ketiga tanpa kebenaran anda. Semua data disimpan dengan piawaian enkripsi antarabangsa. Untuk butiran penuh, sila semak Dasar Privasi kami.

E-Sukan di Malaysia: Peluang Baharu untuk Peminat Permainan Video

Dalam tempoh beberapa tahun sahaja, e-sukan telah berubah daripada sekadar hobi remaja kepada satu industri bernilai berbilion ringgit di Malaysia. Pertandingan besar kini disiarkan di televisyen, dan pemain profesional Malaysia sudah mula melonjak ke pentas antarabangsa. Ini menjadikan taruhan e-sukan semakin relevan — dan NTC22 berada di barisan hadapan untuk menyediakan pengalaman taruhan yang terbaik kepada penggemar tempatan.

Bagi ramai pemain Malaysia, Mobile Legends bukan sekadar permainan — ia adalah budaya. Pasukan seperti Todak, Team Flash MY, dan Orange Esports sudah lama menjadi nama yang disebut-sebut di warung kopi mahupun di media sosial. Apabila MPL Malaysia musim baharu bermula, jutaan peminat mengikutinya dengan penuh semangat. NTC22 menangkap semangat itu dengan menyediakan pasaran taruhan lengkap untuk setiap perlawanan MPL — bukan sahaja keputusan akhir, malah taruhan dalam perlawanan seperti siapa dapat bunuh pertama, pasukan mana yang menghancurkan menara pertama, dan berapa map yang dimainkan.

Pasaran Taruhan yang Luas dan Mendalam

Apa yang membezakan NTC22 daripada platform lain adalah kedalaman pasarannya. Untuk setiap perlawanan e-sukan, NTC22 menyediakan pelbagai jenis taruhan:

  • Moneyline – Pilih pasukan mana yang akan menang perlawanan
  • Handicap – Pertaruhan dengan kelebihan/kekurangan map tertentu
  • Over/Under – Berapa jumlah bunuhan, menara, atau durasi permainan
  • Taruhan dalam permainan – Odds berubah secara langsung semasa perlawanan berjalan
  • Taruhan kejohanan – Siapa juara keseluruhan, siapa MVP, pasukan mana yang akan terlibat di final

Dengan rangkaian pasaran ini, setiap perlawanan menjadi jauh lebih menarik — walaupun anda sudah tahu pasukan mana yang lebih kuat, masih ada banyak cara lain untuk mencari nilai dalam taruhan.

ntc22

Dota 2 dan VALORANT: Pasaran Global di Hujung Jari

Bagi peminat Dota 2, The International (TI) adalah acara terbesar dalam dunia e-sukan — hadiah kolam pernah mencecah lebih USD40 juta. NTC22 membuka pasaran TI jauh sebelum kejohanan bermula, membolehkan anda membuat taruhan awal pada pasukan kegemaran anda dengan odds yang lebih baik sebelum perubahan berlaku.

VALORANT pula semakin membesar di Malaysia sejak ia dilancarkan. Kejohanan VCT Pacific menarik perhatian ramai pemain muda Malaysia yang mengikutinya dengan setia. Platform NTC22 menyediakan streaming langsung perlawanan VCT terpilih terus dalam apl, memudahkan anda memantau perlawanan sambil membuat keputusan taruhan.

Cara Deposit yang Mudah dan Cepat

Salah satu kelebihan NTC22 yang sering dipuji oleh ahli Malaysia adalah kemudahan kaedah pembayaran. Tidak perlu ke kaunter bank atau isi borang panjang. Semuanya boleh dilakukan dalam beberapa ketikan sahaja melalui:

  • Touch 'n Go eWallet — kaedah paling popular di kalangan pengguna muda Malaysia
  • GrabPay — sesuai jika anda pengguna setia ekosistem Grab
  • DuitNow — pemindahan segera antara bank tanpa bayaran tambahan
  • Boost — dompet digital yang digunakan secara meluas di Semenanjung
  • ShopeePay — mudah jika anda sering guna Shopee untuk membeli-belah
  • FPX Internet Banking — termasuk Maybank2u dan CIMB Clicks untuk mereka yang lebih selesa dengan perbankan konvensional

Deposit minimum di NTC22 hanya RM20 — berpatutan untuk sesiapa yang baru mahu mencuba. Pengeluaran pula diproses dengan cepat, biasanya dalam masa 5 hingga 30 minit bergantung kaedah yang dipilih dan tahap VIP anda.

E-Sukan dan Komuniti Malaysia

NTC22 bukan sekadar platform taruhan — ia adalah tempat berkumpul bagi komuniti e-sukan Malaysia. Kami kerap menganjurkan pertandingan ramalan untuk ahli, di mana anda boleh bersaing dengan rakan-rakan untuk meneka keputusan perlawanan dan memenangi hadiah tunai. Program afiliasi kami juga membolehkan peminat e-sukan yang ada pengikut ramai di media sosial untuk mendapatkan pendapatan tambahan dengan memperkenalkan rakan kepada platform.

Bagi pemain yang baru mengenali dunia taruhan e-sukan, NTC22 menyediakan panduan lengkap dalam bahasa Melayu — cara membaca odds, cara memilih pasaran yang sesuai, dan strategi asas untuk memaksimumkan peluang menang. Kami percaya bahawa pengetahuan adalah kunci kepada pengalaman taruhan yang lebih baik dan lebih bertanggungjawab.

Dengan rekod prestasi pasukan Malaysia yang semakin cemerlang di pentas antarabangsa, ini adalah masa yang terbaik untuk mula mengikuti dan bertaruh pada e-sukan bersama NTC22. Daftar hari ini, tuntut bonus selamat datang anda, dan buktikan naluri e-sukan anda.

Ulasan Ahli

Apa Kata Pemain E-Sukan NTC22

"Saya minat MLBB dari zaman sekolah lagi. Bila jumpa NTC22, terus suka sebab pasaran MPL dia lengkap — boleh taruh siapa bunuh pertama, berapa map, semua ada. Odds pun lebih baik dari platform lain yang pernah saya cuba."

Haziq A.
Petaling Jaya, Selangor

"Masa TI tahun lepas saya buat taruhan awal kat NTC22, dapat odds yang sangat bagus sebelum tournament bermula. Withdraw pun cepat gila — masuk dompet Touch 'n Go dalam 10 minit je. Memang recommend untuk sesapa yang suka Dota."

Amirul F.
Kuantan, Pahang

"Saya follow VCT Pacific dari awal season. NTC22 ada streaming dalam app sendiri jadi tak payah buka banyak tab. Boleh tengok perlawanan dan buat taruhan dalam masa sama. Customer service pun responsive, pernah tanya dalam Melayu terus dapat jawapan."

Darwisyah N.
Johor Bahru, Johor

Main Dengan Bijak

Permainan Bertanggungjawab

Seronok bermain, tapi keselamatan dan kesejahteraan anda sentiasa didahulukan oleh NTC22.

Kawal Bajet Anda

Tetapkan had deposit harian atau mingguan dalam tetapan akaun supaya perbelanjaan anda sentiasa terkawal.

Had Masa Bermain

Gunakan peringatan masa kami. Jangan biar semangat perlawanan mengganggu waktu rehat atau tanggungjawab harian.

Pengecualian Diri

Perlukan rehat? Aktifkan pengecualian diri sementara atau kekal melalui halaman tetapan akaun anda bila-bila masa.

21 Tahun ke Atas

NTC22 hanya untuk pengguna berumur 21 tahun ke atas. Pengesahan umur dijalankan semasa pendaftaran untuk memastikan pematuhan.

English